O nas

Biuro podróży Piła Tramptour Jesteśmy biurem godnym zaufania z ponad 20 letnią tradycją rodzinną. Posiadamy wpis do rejestru Organizatora Turystyki wydaną przez Wojewodę Wielkopolskiego o numerze zezwolenia 403, polisą 03.757.166 w Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A AXA ważną od 08.09.2017r do 07.09.2018r. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy gwarancję wysokiej jakości usług połączone z bogatymi i interesującymi programami w których poznajemy architekturę, obyczaje i kulturę danego kraju.

Biuro podróży Piła Posiadamy w swojej ofercie bogaty wybór wczasów w kraju i za granicą z dojazdem własnym, bądź zorganizowanym autokarowym lub lotniczym. Ponadto posiadamy bogaty wybór wycieczek od kilkudniowych po europie, skończywszy na kilkutygodniowych w najodleglejsze zakątki świata na siedmiu kontynentach. Oferta nasza zawiera również propozycje dla dzieci i młodzieży takie jak obozy i kolonie, oraz kursy językowe. Dla firm i zakładów pracy organizujemy wyjazdy i szkolenia integracyjne.Oferty dla grup zorganizowanych są dopasowywane do indywidualnych wymagań naszych klientów realizujemy je w wybranym przez Państwa terminie i w wyznaczonym budżecie.

Kupony podarunkowe

Idealny pomysł na prezent! Spraw radość bliskim!
Kupon podarunkowy to doskonały pomysł na elegancki i oryginalny prezent dla przyjaciół i znajomych, rodziny. Chcesz zaskoczyć ukochana osobę? Szukasz prezentu dla najbliższych a może rocznicę ślubu ?
Jesteś właścicielem firmy, osobą zarządzającą, nasz voucher to idealne narzędzie motywacyjne dla twoich pracowników lub forma nagrody dla konsumentów twoich produktów lub usług.

Zalety bonów turystycznych dla firmy:

  • stanowią one unikalną formę nagradzania za osiągnięte wyniki sprzedaży
  • są atrakcyjną nagrodą w programach lojalnościowych, promocjach handlowych i konkursach
  • stanowią prosty sposób na wręczenie premii i nagród
  • jako nagroda w konkursach nie generują kosztów transportu i magazynowania, jak ma to miejsce w przypadku nagród rzeczowych
  • nominał bonu może być idealnie dopasowany do potrzeb akcji promocyjnej

Do wyboru vouchery o nominałach 200zł, 500zł oraz 1000zł, do wykorzystania w ciągu 1-2 lat na dowolne imprezy z bogatej oferty usług jakie oferuje Biuro Podróży Tramptour, imprezy własne jak i wybór oferty wielu touroperatorów.

Pragniesz komuś podziękować w wytwornym stylu, Podaruj im chwile relaksu i wypoczynku.

Kontakt

Biuro Podróży Tramptour
Daniel Zieliński
ul. Drzymały 8/1
64-920 Piła

Biuro czynne w godzinach:

  • od poniedziałku do piątku: od 10.00 do 17.30
  • w soboty: od 10.00 do 14.00

Tel/fax: 67 349 19 60
Kom.: +48 503 897 807