default_mobilelogo

Ramowy program wyjazdu szkoleniowo poznawczego Francja - Andorra - Hiszpania
Opcja z lotniskiem w Barcelonie

Dzień 1

Wylot z Wrocław, przylot do Barcelony, spotkanie z polskojęzycznym pilotem na lotnisku. Przejazd na Costa Brava. Zwiedzanie malowniczego średniowiecznego miasteczka Tossa de Mar, kolacja i nocleg w Hotelu 4* w Tossa de Mar. City tax w cenie. Napoje do kolacji dodatkowo płatne.

 Tramptour - Tossa de Mare Tramptour - Tossa de Mare

Dzień 2

Śniadanie w hotelu. Wyjazd do Barcelony i zwiedzanie miasta z polskojęzycznym pilotem Kolacja i nocleg w Hotelu 4* w Tossa de Mar. City tax w cenie. Napoje do kolacji dodatkowo płatne.

Tramptour - Barcelona Tramptour - Barcelona

Tramptour - Barcelona Tramptour - Barcelona

Dzień 3

Śniadanie w hotelu. Wyjazd do Montserrat – zwiedzanie Montserrat z polskojęzycznym pilotem (wejście do Madonny Morenetta dodatkowo płatne ok 8€/osoba). Przejazd do Andory. Kolacja i nocleg w Andorze w hotelu 4*. Napoje do kolacji dodatkowo płatne. City tax w cenie.

Tramptour - Barcelona Tramptour - Barcelona

Tramptour - Barcelona Tramptour - Barcelona

Dzień 4

Śniadanie w hotelu, spotkanie z katalońską służbą leśną na terenie Katalonii. Wycieczka samochodami terenowymi i przejazd na teren Parku Naturalnego na spotkanie ze służbą leśną. Kolacja i nocleg w Andorze w hotelu 4*. Napoje do kolacji dodatkowo płatne. City tax w cenie.

Dzień 5

Śniadanie w hotelu. Spotkanie z andorską służbą leśną. Panoramiczna wycieczka po Andorze z polskojęzycznym przewodnikiem do najciekawszych miejsc w Księstwie Andory. Przewodnik opowie o tradycjach i kulturze andorskiej, zwiedzimy malownicze miasteczko Ordino oraz Llorts z przepiękną Doliną Ordino, przejdziemy łatwą trasą żelaza, która miała wielkie znaczenie dla rozwoju Księstwa Andory w XVII-XVIII wieku. Zobaczymy romańskie kościółki z kamienia z XI wieku jak np Sant Joan de Caselles, nie zabraknie również Sanktuarium patronki Andory, czyli Sanktuarium Meritxell (wejście do środka). W czasie wycieczki degustacja miejscowych trunków, wędlin i serów, zakupy wolnocłowe. Kolacja i nocleg w Andorze w hotelu 4*. Napoje do kolacji dodatkowo płatne. City tax w cenie.

Dzień 6

Śniadanie w hotelu. Przed południem poznamy najlepsze punkty widokowe Andory. Wjazd i zjazd kolejką i wyciągiem krzesełkowym na 2701 m wysokości, gdzie znajduje się zegar słoneczny. Malowniczy widok na Pireneje francuskie, andorskie i hiszpańskie. Po południu przejdziemy się po najdłuższym moście wiszącym w Europie i zobaczymy malowniczy widok z punktu widokowego Roc de Quer. Kolacja i nocleg w Andorze w hotelu 4*. Napoje do kolacji dodatkowo płatne. City tax w cenie.

Dzień 7

Śniadanie w hotelu. Wyjazd z Andory i przejazd do Carcassonne – średniowiecznej twierdzy Katarów Kolacja i nocleg na Wybrzeżu w Tossa de Mar w hotelu 4*. Napoje do kolacji dodatkowo płatne. City tax w cenie.

 Tramptour - Carcassonne Tramptour - Carcassonne

Dzień 8

Śniadanie w hotelu. Przejazd do Girony, zwiedzanie miasta i transfer na lotnisko w Barcelonie. Pożegnanie z pilotem i wylot grupy.

Świadczenia:

Samolot na trasie Wrocław -Barcelona - Wrocław. Powyższy program, (autokar na całej trasie zwiedzania, hotele****, pilot polskojęzyczny oraz wycieczka samochodami 4x4 wstęp na most wiszący + punkt widokowy Roc de Quer, bilety na 2 kolejki na wjazd na zegar słoneczny) Dopłata do pokoju SG 163,00 €

Termin:

od 12.09 - 19.09 cena od 1022 Euro, 12.10-19.10 cena od 975 Euro przy 25 osobach

Program możemy modyfikować w zależności od potrzeb klienta, można zmienić kolejność na trasie czy np. dodać dni na wybrzeżu. Podczas pobytu grupa będzie pod opieką polskojęzycznego pilota